Online lekce

Skupinové lekce

online na Zoom

Pro koho

je skupinové cvičení určeno?

Pro všechny, kteří chtějí pravidelně cvičit, věnovat se svému tělu a vyrýsovat si postavu. Cvičíme různorodé lekce – odnesete si inspiraci pro Vaše domácí cvičení. Lekce probíhají online přes Zoom a můžete se připojit odkudkoli. Vhodné pro ty, kteří mají rádi cvičení v menších skupinkách s podobně laděnými lidmi a chtějí cvičit v pohodlí svého domova nebo na cestách.

Co

se na skupinovém cvičení naučíte?

V mých lekcích se naučíte pravidelně cvičit a vyrýsujete si postavu.  

  • Naučíte se pravidelně cvičit
  • Naučíte se vnímat své tělo a pohyb
  • Zjistíte, jak efektivně a bezpečně posilovat vaše tělo
  • Osvojíte si cviky pro vaše další domácí cvičení

Proč

Skupinové cvičení?

Díky cvičení online se vidíme vzájemně a cviky přizpůsobuji vaší aktuální situaci. Protože cvičíme pravidelně ve stejný den a čas, můžete si naplánovat další agendu. Cvičíme v malé skupince 8mi účastníků a jsem schopna korigovat vaše nastavení v jednotlivých cvicích. Pravidelné cvičení a čas “pro sebe”  působí preventivně na bolesti pohybového aparátu a pozitivně na zdravé sebevědomí.

Cviky přizpůsobené vaší aktuální situaci a možnostem

Pravidelné cvičení s podobně laděnými lidmi

Cvičení jako prevence

Cvičení pro zdravé sebevědomí

Vidím já Vás a vy mne

Kdo pro vás skupinové cvičení připravil?

Jitka Vyštejnová, lektorka Pilates, fyzioterapeutka

Jsem fyzioterapeutka s více než 10ti letou praxí s lektorováním Pilates na podložce. V roce 2010 jsem absolvovala certifikovaný kurz u Balanced Body. Kromě Pilates se věnuji józe, mám ráda jízdu na kole, kitesurfing a vůbec sport obecně, indická kuchyně mě potěší vždycky, stejně jako vandr v horách.

Jitka Vyštejnová Pilates kdykoli

Kdo pro vás skupinové cvičení připravil?

Jitka Vyštejnová Pilates kdykoli

Jitka Vyštejnová, lektorka Pilates

Jsem fyzioterapeutka s více než 10ti letou praxí s lektorováním Pilates na podložce. V roce 2010 jsem absolvovala certifikovaný kurz u Balanced Body. Kromě Pilates se věnuji józe, mám ráda jízdu na kole, kitesurfing a vůbec sport obecně, indická kuchyně mě potěší vždycky, stejně jako vandr v horách.

Co říkají moji spokojení klienti

Martina Vágnerová

Cvičení bylo moc fajn, děkuji Vám za individuální a milý přístup (člověk si nepřipadá jako blbec) 😀

Jana Skalická

Cvičení je super, Jitka ho maximálně uzpůsobí schopnostem každého, takže i méně zdatný jedinec, jako já, se bezvadně protáhne i na dálku.

Barbora Zálešáková

Zakoupila jsem si už 2x online kurz pilates s Jitkou a jsem nadšená. Vidím pokroky a na každý čtvrtek se moc těším! Kdo nestíhá chodit na skupinové lekce a chce být pod dohledem a cvičit správně tak vřele doporučuji 🙂

OBJEDNEJTE SE NA

Skupinové

cvičení

Cena: 150Kč/lekce

Cena: 790Kč/6 lekcí

  • Pravidelné cvičení pro vaše zdraví a seběvědomí
  • Vše přizpůsobené vaší aktuální situaci a možnostem
  • Cvičte s podobně laděnými lidmi
  • Díky pravidelným lekcím si můžete plánovat svou další agendu

FAQ - Nejčastější dotazy

Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, můžete si vybrat jednodušší variantu cviku, během cvičení odpočinout a vrátit se později. Cviky jsou vysvětlované tak, aby si je zacvičil i začátečník.

Pokud máte bolesti, které Vás limitují v pohybu, zaměřte se nejprve na vyřešení tohoto aktuálního problému se svým lékařem nebo terapeutem. Při chronických bolestech konzultujte vhodnost se svým terapeutem nebo při pochybnostech mi neváhejte napsat.

Pilates je vhodné doplňkové cvičení při redukčních dietách, je potřeba zkombinovat s aerobní aktivitou (běh, svižná chůze, cyklistika apod.). Cvičením Pilates si vyrýsujete svaly, pracuje zejména s dlouhými svaly těla a člověk pak působí štíhleji.

Ještě jste se nerozhodli?

Nechte si zaslat ukázku lekce zdarma. Na email vám také budu posílat informace o nových akcích a slevách na mé kurzy a cvičení.

VIDEOKURZ

Pilates

na vlastní kůži