VIDEOKURZ

Pilates

na vlastní kůži

Cena: 790 Kč
Naučte se efektivně posilovat břišní svaly a zapojit střed těla. Cvičte tak, aby Vás nebolela záda. Vyrýsujte Vaši postavu. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.
Pilates online cvičení
Pilates online cvičení
Pilates online cvičení

Nechte si zaslat ukázku lekce zdarma

Pro koho

je kurz určen?

Pro všechny, kteří hledají inspiraci pro zdravé domácí cvičení.
Ideální pro ty, kteří jsou často na cestách, mateřské dovolené nebo nemají příležitost cvičit osobně ve Studiu.

Co

se v kurzu naučíte?

V mých lekcích najdete varianty cviků, můžete si je tak přizpůsobit v obtížnosti, podle momentálního rozpoložení a Vašich možností.

 • Naučíte se posilovat vlastní vahou – na lekce nepotřebujete žádné pomůcky
 • Zjistíte, jak cvičit, aby vás nebolela záda
 • Naučíte se správně se protáhnout
 • Naučíte se posilovat břišní svaly

Proč

Pilates na vlastní kůži?

V mém kurzu se soustředím na správné nastavení v jednotlivých pozicích a provádění cviků, cvičení je tak nejefektivnější. Pilates na vlastní kůži je – díky ideálnímu zapojení svalů a vnímání vlastního těla – ideální pomocník v boji proti bolestem zad.
Pilates geniálně procvičí svaly celkově, včetně těch hlubokých na trupu a dlouhých na končetinách – Vaše postava tak i působí štíhleji.
Pravidelným cvičením Pilates budujete nejen svalovou sílu, ale i pružnost a koordinaci pohybů. Vyrýsujete postavu a získáte zdravé sebevědomí. Celkem 190minut cvičení, které máte dostupné kdykoli. 

Posílíte své tělo i sebevědomí

Vhodné pro začátečníky

Naučíte se posilovat břišní svaly

Na lekce nepotřebujete žádné pomůcky

Získáte cvičení na každý den

Kdo pro vás kurz připravil?

Jitka Vyštejnová, lektorka Pilates, fyzioterapeutka

Jsem fyzioterapeutka s více než 10ti letou praxí s lektorováním Pilates na podložce. V roce 2010 jsem absolvovala certifikovaný kurz u Balanced Body. Kromě Pilates se věnuji józe, mám ráda jízdu na kole, kitesurfing a vůbec sport obecně, indická kuchyně mě potěší vždycky, stejně jako vandr v horách.

Jitka Vyštejnová Pilates kdykoli

Kdo pro vás kurz připravil?

Jitka Vyštejnová Pilates kdykoli

Jitka Vyštejnová, lektorka Pilates

Jsem fyzioterapeutka s více než 10ti letou praxí s lektorováním Pilates na podložce. V roce 2010 jsem absolvovala certifikovaný kurz u Balanced Body. Kromě Pilates se věnuji józe, mám ráda jízdu na kole, kitesurfing a vůbec sport obecně, indická kuchyně mě potěší vždycky, stejně jako vandr v horách.

Cvičte Pilates kdekoli a kdykoli

Offline lekce

Po zakoupení kurzu si všechny lekce stáhnete a můžete jednoduše cvičit kdekoli a kdykoli.

Vyrýsujte si postavu

Pravidelné cvičení a pohyb pomáhají nejen vyrýsovat postavu a bojovat proti bolestem pohybového aparátu, ale je to další prostředek, jak aktivně relaxovat a odreagovat.
Se zlepšením držení těla a vyrýsováním postavy získáte i lepší sebevědomí

Cvičení pro každého

V jednotlivých lekcích nabízím varianty cviků, můžete si tak vybírat jednodušší nebo lehčí verzi. Pokud chcete cvičení intenzivnější, jednoduše si přidáte počet opakování cviku a k lekci se připojíte později.

Co říkají moji spokojení klienti

Martina Vágnerová

Cvičení bylo moc fajn, děkuji Vám za individuální a milý přístup (člověk si nepřipadá jako blbec) 😀

Jana Skalická

Cvičení je super, Jitka ho maximálně uzpůsobí schopnostem každého, takže i méně zdatný jedinec, jako já, se bezvadně protáhne i na dálku.

Barbora Zálešáková

Zakoupila jsem si už 2x online kurz pilates s Jitkou a jsem nadšená. Vidím pokroky a na každý čtvrtek se moc těším! Kdo nestíhá chodit na skupinové lekce a chce být pod dohledem a cvičit správně tak vřele doporučuji 🙂

5 lekcí pro každý den!

Lekce 1

ÚVODNÍ LEKCE
Projdeme si základní nastavení Pilates, připomenu Vám Pilates dýchání a zapojení  středu těla.

BŘIŠNÍ SVALY
Lekce zaměřená na břišní svalstvo, naučíte se, jak ho bezpečně posilovat a zapojit břišní svaly včetně těch svalů šikmých.

Lekce 2

DOLNÍ KONČETINY
Lekce je zaměřená na svalstvo dolních končetin a hýždí.

Lekce 3

JEMNÁ LEKCE, PROTAHOVACÍ
Lekce v pomalejším tempu, naučíte se protáhnout svaly, které při cvičení posilujete. Je to ideální lekce po náročném dni nebo jako ranní probuzení.

Lekce 4

Lekce 5

ZDRAVÁ ZÁDA
Lekce pozicemi a cviky, při kterých oslovíte hluboké svaly Vašeho těla, podpoříte ideální nastavení jednotlivých částí tak, aby Vás nebolela záda.

OBJEDNEJTE SI

Pilates

na vlastní kůži

Cena: 790 Kč

 • videa dostupná offline
 • procvičení celého těla
 • profesionální lektorka
 • vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé
 • skvělé cvičení pro každý den

FAQ - Nejčastější dotazy

Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, můžete si vybrat jednodušší variantu cviku, během cvičení odpočinout a vrátit se později. Cviky jsou vysvětlované tak, aby si je zacvičil i začátečník.

Pokud máte bolesti, které Vás limitují v pohybu, zaměřte se nejprve na vyřešení tohoto aktuálního problému se svým lékařem nebo terapeutem. Při chronických bolestech konzultujte vhodnost se svým terapeutem nebo při pochybnostech mi neváhejte napsat.

Pilates je vhodné doplňkové cvičení při redukčních dietách, je potřeba zkombinovat s aerobní aktivitou (běh, svižná chůze, cyklistika apod.). Cvičením Pilates si vyrýsujete svaly, pracuje zejména s dlouhými svaly těla a člověk pak působí štíhleji.

Obdržíte videa 5 samostatných lekcí délkou přesahující 3 hodiny. 

Lekce jsou zaměřené na jednotlivé části těla .

 1. úvodní lekce,
 2. břišní svaly,
 3. dolní končetiny,
 4. protahovací jemná lekce,
 5. zdravá záda

Jednotlivé lekce trvají 33-43 minut.

Po připsání částky na náš účet obdržíte email s odkazem na cloudové (online) úložiště. Odtud si videa můžete kdykoliv stáhnout do svého zařízení nebo přímo spustit v prohlížeči.

Pokud s kurzem nejste spokojená můžete do 14ti dnů zažádat o vrácení peněz.

Ještě jste se nerozhodli?

Nechte si zaslat ukázku lekce zdarma. Na email vám také budu posílat informace o nových akcích a slevách na mé kurzy a cvičení.